Зміст

Наші досягнення

Без названия (1)

27-28 листопада 2021 стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Переможці шкільного етапу олімпіад змагалися у другому етапі й за рішенням журі переможцями стали:

ІІ місце,
Пучкова Вікторія, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Якубук Т.П.;
ІІІ місце – Гулевська Марія, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Якубук Т.П.;

ІІІ місце – Гуменяк Юлія, учениця 7 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Ходирєва О.В.;

І місце – Зремблюк Альона, учень 7 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Мошак І.І.;

ІІІ місце – Коцило Олег, учень 8 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Ходирєва О.В.;

ІІ місце – Борисенко Олег Геннадійович, учень 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Борисенко Н.В.;

ІІІ місце – Темна Тетяна Анатоліївна, учениця 7 класу “Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.”, вчитель Жернова Л.О;

ІІ місце – Гостіщева Карина Вікторівна, учениця 9 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Лазарєва С.В.;

ІІ місце – Михайліна Аліна, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Дурнєва І.Ф.;
ІІІ місце – Борисенко Анастасія, учениця 8 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Дурнєва І.Ф.;

ІІ місце – Пучкова Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Дурнєва І.Ф.;

ІІ місце – Гулевська Марія Юріївна, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», вчитель Борисенко Н.В.

Бажаємо учням успіхів та нових перемог!

Без названия

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022

01 грудня 2021 року відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 14 учнів закладів загальної середньої освіти громади.
Серед призерів,
ГУЛЕВСЬКА МАРІЯ, учениця 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», яка зайняла ІІІ місце (вчитель Мельник Юлія Володимирівна).

Вітаємо переможців ІІ (територіального, заочного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

Гулевського Богдана, учня 4 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», за зайняте ІІІ місце (вчитель Струкова Світлана Сергіївна);

Гулевського Олексія, учня 5 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», за зайняте ІІІ місце (вчитель Жернова Людмила Олександрівна);

Гулевську Марію, ученицю 11 класу КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», за зайняте ІІІ місце (вчитель Мельник Юлія Володимирівна).

28 грудня 2021 року на базі Комунального закладу «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» Михайлівської селищної ради відбувся ІІ (територіальний) етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення”, де на розгляд журі від КЗ”Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ” було подано роботу “ЗАРАДИ ЧЕСТІ І МИРУ УКРАЇНИ” Григоришена Станіслава, учня 8 класу (вчитель Людмила Олександрівна Жернова). За результатами журі Григоришен Станіслав зайняв ІІІ місце.

Вітаємо!!! Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки “Космічні фантазії”:
Гран-прі: Гуменяк О.(3 клас,керівник Михайліна А.А.)
Жмінковська Д. (4 клас, керівник Струкова С.С.)
Шелухін О.(6клас,керівник Гутнік Л.А.)
І місце – Гостіщева А. (2 клас, керівник Касянова Т.А.)
ІІ місце- Гостіщев Н.(2 клас, керівник Касянова Т.А.)
Олійник С. ( 9клас, керівник Ходирьова О.В.)
ІІІ місце- Нікіфоров Д. (2 клас, керівник Касянова Т.А.)
Гулевський М. (9 клас, керівник Ходирьова О.В.)
Шелухін О. (6 клас, керівник Гутнік Л.А.)
Мельник І. (1клас, керівник Нюдьга А.Б.)

У КЗ “Тимошівська ЗОШ І -ІІІ ступенів” пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція” .

Вітаємо Переможців !!!

І місце : Ковєрнєва І. ( 5 клас, класний керівник Дурнєва І.Ф)
  • Переверзєв Д. ( 6 клас, класний керівник Лазарєва С.В)*
  • Іванчук А. (4 клас ,класний керівник Струкова С.С)*
  • Безсонова М. (4 клас, класний керівник Струкова С.С)*
  • Гулевський А. ( 1 клас, класний керівник Нюдьга А.Б)*
  • Лопатова К. ( 1 клас, класний керівник Нюдьга А.Б)*
 
ІІ місце : Безсонов Д. (7 клас, класний керівник Борисенко Н.В)
Кошель А. ( 1 клас, класний керівник Нюдьга А.Б)*
Гоманенко В. (4 клас, класний керівник Струкова С.С)*
Іванчук Є. ( 1 клас, класний керівник Нюдьга А.Б)*
Чокотов О. (4 клас, керівник Бурсова Н.О)*
Коцило В. (4 клас, класний керівник Струкова С.С) *

Обласний етап  Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція” .

Вітаємо Переможців !!!

І місце – ученицю 5 класу Ковєрнєву Ілону (керівник Дурнєва І.Ф.); 
ученицю 1 класу Лопатову Катерину (керівник Нюдьга А.Б.); 
учня 6 класу Перєвєрзєва Дениса (керівник Лазарєва С.В.).
 
ІІ місце – учня 1 класу Гулевського Акіма (керівник Нюдьга А.Б.);
ученицю 4 класу Безсонову Маргариту (керівник Струкова С.С.);
 
ІІІ місце – учнів 4 та 1 класу Іванчук Ангєліну та Єгора (керівник Струкова С.С.).
(Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації №69 від08.02.2022року).
Бажаємо успіхів у наступних конкурсах!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Підведено підсумки обласного конкурсу-виставки дитячої творчості “Берегиня роду українського”:

І місце – Красніков Євген, учень 8 класу (керівник Іванкова О.А.);

І місце – Шелухін Олексій, учень 6 класу (керівник Гутнік Л.А.);

ІІ місце – Ковєрнєва Ілона, учениця 5 класу (керівник Дурнєва І.Ф.);

ІІ місце – Гальченко Роман, учень 9 класу (керівник Кошель В.О.);

ІІІ місце – Ясько Назар, учень 1 класу (керівник Нюдьга А.Б.);

ІІІ місце – Работягов Тимур, учень 2 класу (керівник Касянова Т.А.)